background

Realizácie našich projektov sú spracované s ohľadom na prírodu a životné prostredie. Myslíme na budúcnosť.

Kto sme a čo robíme?

O spoločnosti KOI s.r.o. & Eko Strada s.r.o.

Spoločnosť bola založená za účelom zlepšenia a zefektívnenia dovtedy nadobudnutých skúseností v oblastiach vnútroštátnej dopravy a mechanizácie, medzinárodnej kamiónovej doprave, špedícii, sadových a vegetačných úprav, návrhov a realizácie jazierok a záhrad, hydroosevu a chovu japonských kaprov Koi.

background

U nás je spokojný zákazník samozrejmosťou.

Vnútroštátna doprava a mechanizácia

Poskytujeme komplexné služby v oblasti zemných a výkopových prác. Zabezpečujeme predaj a prepravu sypkých materiálov - štrk, piesok, zemina, kameň, železo, odpad a iné.

Máme k dispozícií veľkokubíkové rýpadlá a nakladače Komatsu, traktorbagre Komatsu, trojstranné sklápače MAN TGA 8 x 6 (24 ton) a MAN 6 x 6 (18 ton), ktoré sú vhodné aj do najnáročnejších podmienok a spĺňajú najprísnejšie emisné normy.

 

background

U nás je spokojný zákazník samozrejmosťou.

Medzinárodná doprava

Súčasťou nášho vozového parku sú aj veľkoobjemové sklápače, návesové súpravy (74 m2) s nosnosťou 25 ton vhodné na prepravu sypkých, potravinárskych, stavebných, hutníckych a odpadových komodít vrámci Európskej únie.

Špecializujeme sa na export a import z Talianska.

Špedícia

Našim dlhodobým zákazníkom poskytujeme pravidelné ponuky prepravy vrámci Európskej únie, predovšetkým export a import z Talianska, Maďarska, Poľska, Nemecka a Českej republiky.