background

Realizácie našich projektov sú spracované s ohľadom na prírodu a životné prostredie. Myslíme na budúcnosť.

Kto sme a čo robíme?

O spoločnosti KOI s.r.o. & Eko Strada s.r.o.

Spoločnosť bola založená za účelom zlepšenia a zefektívnenia dovtedy nadobudnutých skúseností v oblastiach vnútroštátnej dopravy a mechanizácie, medzinárodnej kamiónovej doprave, špedícii, sadových a vegetačných úprav, návrhov a realizácie jazierok a záhrad, hydroosevu a chovu japonských kaprov Koi.

background

U nás je spokojný zákazník samozrejmosťou.

Jazierka a záhrady

Ponúkame Vám naše bohaté skúsenosti v projektovaní a realizácií záhrad, záhradných a kúpacích jazierok.

Samozrejmosťou u nás je 3D návrh zdarma, stavba na kľúč, dodávka kompletnej filtrácie vrátane čerpadiel, UV lámp, fólií do jazierok, ktoré nájdete v ponuke aj na webshope www.ekostrada.sk, krmivo pre ryby a potreby pre ich chov s ponukou viac ako 45 druhov vodných rastlín, ktoré máme skladom, starostlivosť už o existujúce, ale aj novovzniknuté záhrady spolu s odborným poradenstvom.

Podľa Vašich predstáv a požiadaviek Vám spracujeme návrh záhrady - štúdiu. Po konzultáciách pristúpime k detailnému spracovaniu projektovej dokumentácie, ktorá obsahuje pôdorys s členením záhrady na zóny - osadzovací plán, detail jednotlivých výsadieb - závlahový systém, návrh drobnej záhradnej architektúry - okrasné a kúpacie jazierka, rozpočet a sprievodná správa, pohľady v 3D formáte na časti záhrady počas rôznych ročných a vekových období.

 

background

U nás je spokojný zákazník samozrejmosťou.

Záhrady v japonskom štýle

Japonské záhrady patria k najkrajším a najväčším krásam Japonska. Vyjadrujú harmóniu a súlad človeka s prírodou a pôsobia na človeka jednoducho. Sú zmenšenou imitáciou voľnej prírody - sveta.

Japonské záhrady majú svoj pôvod v Číne, ale Japonci povýšili tvorbu týchto záhrad na ozajstné umenie. Japonská záhrada je súlad prvkov živej a neživej prírody a harmóniou ľudskej duše. Japonský záhradník prírodu nepretvára, ale je len jej pokorným pomocníkom. Japonská záhrada - u nás záhrada v japonskom štýle - je výslovne len o filozofii jej majiteľa.

Údržba záhrad

Záhrada si aj po jej založení vyžaduje neustálu starostlivosť. Náročnosť údržby je závislá od spôsobu založenia záhrady, zložitosti výsadby a náročnosti jednotlivých rastlín systému vybudovaných technických prvkov.

Údržbové práce zabezpečíme podľa Vašej objednávky. Jednoduchú údržbu záhrady si môžete vykonávať sami, prípadne s odbornou poradenskou službou od nás.